Nescafé

Vyhraj PLAYSTATION 5 s NESCAFÉ Mixes

Kampaň probíhající v termínu od 01. 05. 2021 – do 30. 06. 2021
Nescafé

Vyhraj PLAYSTATION 5 s NESCAFÉ Mixes

Tato soutěž není aktivní!

Omlouváme se, ale aktuálně se této soutěže nemůžete zúčastnit. Můžete ale zkusit některou z našich aktivních soutěží!

Zobrazit další kampaně

Vyhraj beznadějně vyprodanou herní konzoli PlayStation 5!

 

Propoj dvě oblíbené činnosti! Vychutnej si svůj oblíbený kávový nápoj NESCAFÉ 3in1, 2in1, Cappuccino nebo Latté a vyhraj herní konzoli PlaysStation 5 a užij si ještě víc zábavy!

 

Zkrácená pravidla:

 

Soutěž s názvem "NESCAFÉ Mixes - Vyhrajte PlayStation 5" bude probíhat v termínu od 01. 05. 2021 do 30. 06. 2021 včetně, na území České republiky a Slovenské republiky, a to prostřednictvím všech maloobchodních prodejen na uvedeném území a rovněž na e-shopech.

  1. Kupte v době konání soutěže v maloobchodní prodejte nebo na e-shopu jednorázově (na jednu účtenku) alespoň tři libovolné kombinace NESCAFÉ Mixes (3in1, 2in1, Cappuccino nebo Latté) a uchovejte si doklad o tomto nákupu.

  2. Následně zde nahrajte fotografii (scan) dokladu o nákupu a vyplňte povinná pole v registračním formuláři. Přes tlačítko „ODESLAT“ odešlete registrační formulář. (*Soutěžící mladší 18 let jsou povini vyplnit pole „Jméno zákonného zástupce“, čímž je podán souhlas zákonného zástupce s účastí v soutěži)

  3. Soutěžící se může Soutěže účastnit opakovaně.

  4. Výhra v soutěži je herní konzole PlayStation 5! Do soutěže je vloženo celkem 5 výher. Během celé soutěže může jeden konkrétní soutěžící vyhrát pouze 1x.