Purina

Vzorky krmiva zdarma

Kampaň probíhající v termínu od 27. 11. 2020 – do 31. 12. 2020

Tato soutěž není aktivní!

Omlouváme se, ale aktuálně se této soutěže nemůžete zúčastnit. Můžete ale zkusit některou z našich aktivních soutěží!

Zobrazit další kampaně

Vyberte si krmivo, které potřebám Vaší kočky

Každá receptura z řady krmiv PURINA® PRO PLAN® poskytuje specifické zdravotní benefity pro kočky každého věku. Můžete si tak být jisti, že Váš mazlíček získá ze svého krmiva vše, co potřebuje ke zdravému a pohodovému životu.

Krmiva pro kastrované kočky

Kastrace kočky může být skutečně pozitivní rozhodnutí pro celou vaši rodinu. Je však důležité zaměřit se také na změnu denního režimu a především změnu krmiva pro zachování jejího dobrého zdravotního stavu. 

Speciálně připravené krmivo PURINA® PRO PLAN® STERILISED, obsahuje jedinečnou kombinaci živin OPTIRENAL®, která podporuje zdraví ledvin a močových cest. Receptura s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku pomáhá kočkám udržet si  optimální tělesnou hmotnost a přispívá tak k jejich dlouhotrvajícímu a spokojenému životu.

Nemáte kastrovanou kočku? Nevadí! Vyberte si z našeho širokého portfolia

Receptura PURINA® PRO PLAN® ORIGINAL Kitten 1-12 měsíců s OPTISTART® a vysokým obsahem kuřete byla speciálně navržena, aby splnila veškeré nutriční potřeby vašeho kotěte v průběhu prvního roku života. Vyvážený obsah minerálních látek a vysoký obsah bílkovin podporuje zdravý růst kostí a svalů. 

Pokud máte doma dospělou kočku s dlouhou srstí nebo s citlivou kůží, vyzkoušejte recepturu PURINA® PRO PLAN® ELEGANT Adult 1+ s OPTIDERMA® a vysokým obsahem lososa. Krmivo obsahuje vysoký obsah bílkovin, kombinaci vitamínů a minerálních látek. Díky tomu pomáhá omezovat nadměrnou ztrátu srsti, tvorbu smotků chlupů a především udržuje zdravou kůži a srst.

Pro mlsné kočky a kočky s citlivým trávením jsme připravili krmivo PURINA® PRO PLAN® DELICATE Adult 1+ s OPTIDIGEST® a vysokým obsahem krůty. Vysoce chutná receptura s vybranými zdroji bílkovin pro lepší snášenlivost krmiva, minimalizuje riziko nepříznivých reakcí na krmivo a zachutná i těm nejmlsnějším kočkám.

Ke stažení