ORION Ateliér

Darujte exkluzivní čokoládové dárky

Kampaň prebiehajúca v termíne od 01. 11. 2020 – do 30. 11. 2020
ORION Ateliér

Darujte exkluzivní čokoládové dárky

Táto súťaž nie je aktívna!

Ospravedlňujeme sa, ale aktuálne sa tejto súťaže nemôžete zúčastniť. Môžete ale skúsiť niektorú z našich aktívnych súťaží!

Zobraziť ďalšie kampane

Firemní dárky, se kterými vyniknete. Naše sladké výrobky vznikají v čokoládovně ORION Ateliér na Jungmannově náměstí. Zde čokoládoví mistři, Martin a Eliška, tvoří lahodné výrobky z kvalitní čokolády s 68 % kakaa a ke zdobení využívají pouze přírodní ingredience. S každou čokoládou i pralinkou se k vám dostane ručně dělaný a krásně zabalený výrobek s odkazem na dlouholetou českou tradici.

Vybírejte ze široké sladké nabídky. Objednat si u nás můžete tabulkové čokolády s oříšky, mrazem sušeným ovocem či s méně tradičním růžovým pepřem nebo zlatem. Na vaše přání rádi vytvoříme čokoládovou pečeť ve vzoru vašeho firemního loga či loga vašich partnerů. Nebo si vyberte z naší pestré nabídky ručně vyráběných čokoládových pralinek s malinovou, pistáciovou či maracujovou náplní. Veškeré výrobky balíme do designových obalů, které vychází z prvorepublikových návrhů Zdenka Rykra. Podívejte se na ukázky našich výtvorů nebo si prohlédněte kompletní seznam produktů, které si u nás můžete objednat.

Zajímá vás více? Neváhejte nás kontaktovat na e-mail či telefon Email: praha@orion-atelier.cz Tel: 725 333 800