Purina

Vzorky krmiva pro štěňata zdarma

Kampaň probíhající v termínu od 25. 04. 2021 – do 31. 05. 2021

Napište si o vzorek krmiva zdarma pro štěňata

Získejte zdarma vzorek granulí pro štěňata PURINA® PRO PLAN® OPTISTART. V následujícím formuláři vyplňte kontaktní údaje a vyberte krmivo, které nejvíce odpovídá požadavkům vašeho štěněte. Vzorek krmiva Vám zašleme na zadanou adresu nejpozději do 6 týdnů. Prosím pozorně zkontrolujte správnost všech Vámi zadaných údajů.

1 Mám zájem o krmivo pro:
2 Ulice a číslo popisné:
3 Město:
4 Poštovní směrovací číslo:
5 Telefonní číslo (aby Vám pošťák mohl poslat sms popř. zavolat):

Vyberte si krmivo, které vyhovuje potřebám vašeho štěněte

Krmivo, které budete štěněti dávat, je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících jeho zdraví a celkovou spokojenost. Chcete-li štěněti dopřát co nejlepší start do života, vyberte pro něj vysoce kvalitní výživu, a co nejdříve jej naučte správným návykům v oblasti krmení.

Naše unikátní  receptury splňují každodenní specifické nutriční nároky štěněte a dávají mu dobrý základ pro zdravý život v dospělosti.
Veterináři a odborníci na výživu společnosti PURINA® vyvinuli PRO PLAN® PUPPY  s komplexem živin OPTISTART® pro co nejlepší možný start štěněte do života. OPTISTART® s obsahem speciální složky - mleziva, prvního mateřského mléka, pomáhá každý den posilovat přirozenou obranyschopnost štěňat a podporuje jejich optimální růst a rozvoj. 

Benefity krmiva pro štěňata