Nestlé Professional

LETNÍ SEZÓNA

Kampaň prebiehajúca v termíne od 07. 05. 2020 – do 20. 07. 2020
Nestlé Professional

LETNÍ SEZÓNA

Táto súťaž nie je aktívna!

Ospravedlňujeme sa, ale aktuálne sa tejto súťaže nemôžete zúčastniť. Môžete ale skúsiť niektorú z našich aktívnych súťaží!

Zobraziť ďalšie kampane

Hledáte spolehlivý kávovar do své provozovny / kiosku / bistra / stánku, abyste svým zákazníkům nabídli lahodnou kávou? Rádi byste do své nabídky zařadili kávu značky NESCAFÉ?

Pronajměte si profesionály vyzkoušený kávovar Nescafé Alegria A630 - stroj na instantní kávu, kdy stiskem jediného tlačítka připravíte 6 variant teplých nápojů.

Espresso nebo Cappuccino? S instantní kávou Nescafé Alegria Smooth hravě připravíte obojí. Tato jemně pražená směs kávy s elegantní a vyváženou chutí, která je posílena osvěžujícími tóny citrusů, je ideální pro přípravu kávových specialit. Náklad na porci kávy je 3,99 Kč bez DPH při 2g kávy na jednu porci.

 

  BONUS - LETNÍ BALÍČEK 

Jako bonus od nás získáte ZDARMA:

1330 ks kelímků, plastová víčka a coffee to go podnosy pro kávu s sebou. Toto množství Vám pokryje téměř veškeré náklady na obalový materiál.

 

Podmínky pronájmu kávovaru:

Kávovar Vám bezplatně pronajmeme na sezónní období při odběru kávy a mléka či kakaového nápoje. Minimální odběry se mohou lišit a závisí na potrvzených podmínkách s obchodním zástupcem Nestlé - minimálně však 3 kg kávy Nescafé Alegria Smooth či Delicate + 6 kg mléka nebo kakaového nápoje (lze kombinovat).

 

TIP - Letní recepty:

Inspirujte se jedním z našich ozkoušených receptů. Vše lze velmi snadno a rychle připravit s naším kávovarem - stačí mít k dispozici výrobník ledu nebo mrazák :-).

 

Espresso na zmrzlině

2 kopečky vanilkové zmrzliny + espresso

 

Double espresso na ledu

5 kostek ledu + 2 shoty espressa

 

Espresso tonic

Kostky ledu (do 3/4 sklenice/kelímku), zalít tonicem 2 cm pod okraj, dolít espressem