Kup vánoční výrobky – ORION, LENTILKY, KitKat a vyhraj

Kampaň probíhající v termínu od 02. 10. 2023 – do 24. 12. 2023

Kup vánoční výrobky – ORION, LENTILKY, KitKat a vyhraj

Tato soutěž není aktivní!

Omlouváme se, ale aktuálně se této soutěže nemůžete zúčastnit. Můžete ale zkusit některou z našich aktivních soutěží!

Zobrazit další kampaně

Soutěž probíhá v období od 2. 10. do 24. 12. 2023 ve všech maloobchodních kamenných prodejnách v České republice, vyjma nákupů učiněných v obchodních řetězcích Albert hypermarket, Albert supermarket, Kaufland, Globus, Tesco, Makro, Billa, Penny Market, Lidl, Norma (od 24.10.2023 je ze soutěže vyřazen také řetězec Kaufland) výhradně na území České republiky prostřednictvím webových stránek www.nestle-akce.cz/soutez_vanoce

Kup vánoční výrobky – ORION, LENTILKY, KitKat v libovolné kombinaci v minimální celkové hodnotě alespoň 199 Kč (vč. DPH)  a vyhraj a uschovejte si doklad o tomto soutěžním nákupu.

Zaregistrujte účtenku na stránce www.nestle-akce.cz/soutez_vanoce

V soutěži jsou rozdány tyto výhry:

1200x  poukaz na nákup od Alza.cz a.s. v hodnotě 200,- Kč

Registrace do Soutěže probíhá takto:

1. Nahraje fotografii (scan) účtenky (která dokládá nákup Soutěžního výrobku). Účtenku nahraje buď přes možnost „Přetáhněte soubor“ nebo fotografii uložíte do svého počítače a přes možnost „Projdi své zařízení“ nahraje fotografii účtenky. Maximální velikost fotografie je do 5 MB a formát PNG, JPG nebo GIF.

2. Dále vyplní požadované údaje – jméno, příjmení, platnou e-mailovou adresu, telefonní číslo mobilního telefonu a úplnou doručovací adresu.

3. Každý jednotlivý Soutěžící se smí Soutěže zúčastnit pouze s jednou specifickou e-mailovou adresou. Pro úspěšné dokončení registrace Soutěžící potvrdí, že se seznámil s pravidly této Soutěže a zavazuje se je dodržovat, je osobou starší 18 let a že vyjadřuje dobrovolně svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu stanoveném těmito pravidly.

4. Soutěžní registrace je dokončena po odsouhlasení přes tlačítko „ODESLAT“.

Ke stažení