Zpátky do školy - hraj o notebook!

Kampaň probíhající v termínu od 16. 08. 2023 – do 29. 08. 2023

Zpátky do školy - hraj o notebook!

Tato soutěž není aktivní!

Omlouváme se, ale aktuálně se této soutěže nemůžete zúčastnit. Můžete ale zkusit některou z našich aktivních soutěží!

Zobrazit další kampaně

Soutěž probíhá v období od 16.8. - 29.8.2023 ve vybraných maloobchodních prodejnách KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí prostřednictvím webových stránek www.nestle-akce.cz/konzum_notebook 

Seznam prodejen, ve kterých soutěž platí naleznete v kompletních pravidlech.

Kupte vybrané cukrovinky značky JOJO, ORION, DELISSA a Nesquik v libovolné kombinaci (seznam výrobků zahrnutých do soutěže naleznete v kompletních pravidlech) v hodnotě 49,90 Kč a uschovejte si doklad o tomto soutěžním nákupu.

Zaregistrujte účtenku na stránce www.nestle-akce.cz/konzum_notebook

V soutěži je tato výhra:

1x notebook ASUS VivoBook 15 (X1500EA-BQ2546W)

Registrace do Soutěže probíhá takto:

1. Nahraje fotografii (scan) účtenky (která dokládá nákup Soutěžního výrobku). Účtenku nahraje buď přes možnost „Přetáhněte soubor“ nebo fotografii uložíte do svého počítače a přes možnost „Projdi své zařízení“ nahraje fotografii účtenky. Maximální velikost fotografie je do 5 MB a formát PNG, JPG nebo GIF.

2. Dále vyplní požadované údaje – jméno, příjmení, platnou e-mailovou adresu, telefonní číslo mobilního telefonu a úplnou doručovací adresu.

3. Každý jednotlivý Soutěžící se smí Soutěže zúčastnit pouze s jednou specifickou e-mailovou adresou. Pro úspěšné dokončení registrace Soutěžící potvrdí, že se seznámil s pravidly této Soutěže a zavazuje se je dodržovat, je osobou starší 18 let a že vyjadřuje dobrovolně svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu stanoveném těmito pravidly.

4. Soutěžní registrace je dokončena po odsouhlasení přes tlačítko „ODESLAT“.

 

Ke stažení