Nestlé Baby

Zasaďme strom vašemu miminku

Kampaň probíhající v termínu od 18. 12. 2020 – do 31. 12. 2021
Nestlé Baby

Zasaďme strom vašemu miminku

Tato soutěž není aktivní!

Omlouváme se, ale aktuálně se této soutěže nemůžete zúčastnit. Můžete ale zkusit některou z našich aktivních soutěží!

Zobrazit další kampaně

Malé krůčky správným směrem

 

Chceme, aby vaši nejmenší měli krásnou budoucnost plnou čerstvého vzduchu, přírody a možností. Proto vašemu miminku zasadíme strom. Stačí udělat malý krůček tím správným směrem a zapojit se do kampaně s LITTLE STEPS®.

Je to jednoduché:

  1. Zakupte produkt kojenecké výživy LITTLE STEPS® 2 nebo LITTLE STEPS® 3 v libovolné prodejně nebo online a uschovejte si doklad o tomto nákupu.
  2. Následně zde nahrajte fotografii (scan) dokladu o zakoupení produktu a vyplňte povinná pole v registračním formuláři. Přes tlačítko „ODESLAT“ odešlete registrační formulář.
  3. Po úspěšné registraci vám bude do 14 dní ode dne registrace zaslán na e-mail unikátní certifikát se jménem vašeho miminka.
  4. Společnost Nestlé pro vaše miminko zasadí strom.
  5. Do kampaně se můžete zapojit opakovaně, avšak vždy s novým nákupem a novou registrací.

Pomoz nám budovat zelenou krajinu stejně jako Honzík a zapoj se do kampaně na obnovu lesů. Pro účely kampaně byla vymezena v Jižních Čechách riziková oblast, kde budou stromky zasazeny. V oblíbené turistické oblasti Třeboňska pak můžete při letních radovánkách v přírodě les navštívit. Abyste les snáze našli, nasdílíme s vámi GPS polohu. Les, jejímž stromkem do oblasti přispějete, bude ohraničen a označen cedulkou.

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.