Hruška - Kup JOJO a vyhraj!

Kampaň prebiehajúca v termíne od 27. 06. 2023 – do 24. 07. 2023

Hruška - Kup JOJO a vyhraj!

Táto súťaž nie je aktívna!

Ospravedlňujeme sa, ale aktuálne sa tejto súťaže nemôžete zúčastniť. Môžete ale skúsiť niektorú z našich aktívnych súťaží!

Zobraziť ďalšie kampane

Soutěž probíhá v období od 27.6. do 24. 7. 2023 ve všech maloobchodních prodejnách Hruška výhradně na území České republiky prostřednictvím webových stránek www.nestle-akce.cz/hruskajojo

Kupte libovolné výrobky JOJO v hodnotě 59 Kč  a uschovejte si doklad o tomto soutěžním nákupu.

V soutěži jsou rozdány tyto výhry:

2x Paddle board - Bestway Paddle Board Oceana - s přídavným sedátkem
3x Elektrokoloběžka MS ENERGY E-romobil m10

Registrace do Soutěže probíhá takto:

1. Nahraje fotografii (scan) účtenky (která dokládá nákup Soutěžního výrobku). Účtenku nahraje buď přes možnost „Přetáhněte soubor“ nebo fotografii uložíte do svého počítače a přes možnost „Projdi své zařízení“ nahraje fotografii účtenky. Maximální velikost fotografie je do 5 MB a formát PNG, JPG nebo GIF.
2. Dále vyplní požadované údaje – jméno, příjmení, platnou e-mailovou adresu, telefonní číslo mobilního telefonu a úplnou doručovací adresu.
3. Každý jednotlivý Soutěžící se smí Soutěže zúčastnit pouze s jednou specifickou e-mailovou adresou. Pro úspěšné dokončení registrace Soutěžící potvrdí, že se seznámil s pravidly této Soutěže a zavazuje se je dodržovat, je osobou starší 18 let a že vyjadřuje dobrovolně svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu stanoveném těmito pravidly.
4. Soutěžní registrace je dokončena po odsouhlasení přes tlačítko „ODESLAT“.

Na stiahnutie