COOP - Kup JOJO a vyhraj!

Kampaň prebiehajúca v termíne od 01. 07. 2023 – do 15. 08. 2023

COOP - Kup JOJO a vyhraj!

Táto súťaž nie je aktívna!

Ospravedlňujeme sa, ale aktuálne sa tejto súťaže nemôžete zúčastniť. Môžete ale skúsiť niektorú z našich aktívnych súťaží!

Zobraziť ďalšie kampane

Soutěž probíhá v období od 1.7. - 15.8.2023 ve vybraných maloobchodních prodejnách COOP  výhradně na území České republiky prostřednictvím webových stránek www.nestle-akce.cz/jojo_coop

Kupte libovolné výrobky značky JOJO v hodnotě 69 Kč a uschovejte si doklad o tomto soutěžním nákupu.

Zaregistrujte účtenku na stránce www.nestle-akce.cz/jojo_coop

V soutěži jsou rozdány tyto výhry:

10x chytré hodinky Xiaomi Smart Band 7 Pro, Black

 3x elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 EU Greye

Registrace do Soutěže probíhá takto:

1. Nahraje fotografii (scan) účtenky (která dokládá nákup Soutěžního výrobku). Účtenku nahraje buď přes možnost „Přetáhněte soubor“ nebo fotografii uložíte do svého počítače a přes možnost „Projdi své zařízení“ nahraje fotografii účtenky. Maximální velikost fotografie je do 5 MB a formát PNG, JPG nebo GIF.

2. Dále vyplní požadované údaje – jméno, příjmení, platnou e-mailovou adresu, telefonní číslo mobilního telefonu a úplnou doručovací adresu.

3. Každý jednotlivý Soutěžící se smí Soutěže zúčastnit pouze s jednou specifickou e-mailovou adresou. Pro úspěšné dokončení registrace Soutěžící potvrdí, že se seznámil s pravidly této Soutěže a zavazuje se je dodržovat, je osobou starší 18 let a že vyjadřuje dobrovolně svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu stanoveném těmito pravidly.

4. Soutěžní registrace je dokončena po odsouhlasení přes tlačítko „ODESLAT“.